Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Delete
hr: Ukloni

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Block
hr: Blok

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: Fields
hr: Polja

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Configuration
hr: Postavke

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Features
hr: Značajke

en: Overlay
hr: Plutajuća ploča

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Default theme
hr: Zadani predložak

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Minimal
hr: Minimalno
