Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Block
hy: Բլոկ

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Minimal
hy: Նվազագույն
