Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to id translation catalogue (28 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Delete
id: Hapus

en: Remove
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: None
id: Tiada

en: - None -
id: - Tiada -

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: Manage
id: Kelola

en: Block
id: Blok

en: Custom
id: Tersuai

en: Field ID
id: ID bidang

en: Field type
id: Jenis bidang isian

en: Fields
id: Bidang isian

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Debug Mode
id: Mode Debug

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Link text
id: Teks tautan

en: Features
id: Fitur

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: Default theme
id: Tema bawaan

en: - Select -
id: - Pilih -
