Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to ja translation catalogue (38 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Remove
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: - None -
ja: - なし -

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Manage
ja: 管理

en: Block
ja: ブロック

en: Custom
ja: カスタム

en: Field ID
ja: フィールドID

en: Field type
ja: フィールドタイプ

en: Fields
ja: フィールド

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Features
ja: フィーチャー

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Animation
ja: アニメーション

en: Overlay
ja: オーバーレイ

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Default theme
ja: デフォルトテーマ

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Debug mode
ja: デバッグモード

en: Field Order
ja: フィールドの順序

en: Popup Settings
ja: ポップアップの設定

en: Minimal
ja: 最少

en: Custom Text
ja: カスタムテキスト
