Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Delete
jv: Busak

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Block
jv: Blok

en: Custom
jv: Kostum

en: Field type
jv: Jinis field

en: Fields
jv: Field

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Overlay
jv: Ngambang

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Default theme
jv: Téma gawan

en: - Select -
jv: - Pilih -
