Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Manage
ka: მართვა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Field type
ka: ველის ტიპი

en: Fields
ka: ველები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი
