Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Block
kk: Блок

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Fields
kk: Өрістер
