Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Block
ku: بلۆک

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە

en: Default theme
ku: ڕووکاری بنەڕەت

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Minimal
ku: کەمترین
