Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Manage
lt: Valdyti

en: Block
lt: Blokas

en: Custom
lt: Savitas

en: Field ID
lt: Laukelio ID

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Features
lt: Savybės

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Webform
lt: Web forma

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Field label
lt: Laukelio žymė

en: Minimal
lt: Minimalus

en: Dark
lt: Tamsiai
