Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Block
lv: Bloks

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Fields
lv: Lauki

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi

en: Webform
lv: Webforma

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Minimal
lv: Minimāls
