Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Block
mn: Хавтан

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
