Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to nl translation catalogue (40 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Manage
nl: Beheren

en: Block
nl: Blok

en: Custom
nl: Aangepast

en: Field ID
nl: Veld-ID

en: Field type
nl: Veldtype

en: Fields
nl: Velden

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Link text
nl: Linktekst

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Webform
nl: Formulier

en: Animation
nl: Animatie

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: About
nl: Over

en: Default theme
nl: Standaardthema

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Field label
nl: Veldlabel

en: Minimal
nl: Minimaal

en: No text
nl: Geen tekst

en: Close popup
nl: Pop-up sluiten

en: Dark
nl: Donker

en: Custom Text
nl: Aangepaste tekst

en: Webform ID
nl: Formulier-ID

en: Field content
nl: Veldinhoud
