Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Manage
oc: Gerir

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Block
oc: Blòt

en: Custom
oc: Personalizat

en: Field type
oc: Tipe de camp

en: Fields
oc: Camps

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Global Settings
oc: Paramètres generals

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: Default theme
oc: Tèma per defaut

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Debug mode
oc: Mòde debug

en: Minimal
oc: Mínima
