Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
