Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Delete
pl: Usuń

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Block
pl: Blok

en: Custom
pl: Własne

en: Field ID
pl: ID pola

en: Field type
pl: Typ pola

en: Fields
pl: Pola

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Webform
pl: Formularz

en: Animation
pl: Animacja

en: Overlay
pl: Nakładka

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Paragraph
pl: Akapit

en: About
pl: O stronie

en: Default theme
pl: Domyślna skórka

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Popup settings
pl: Ustawienia wyskakującego okna

en: Field label
pl: Etykieta

en: Minimal
pl: Minimalistyczny

en: Close popup
pl: Zamknięcie wyskakującego okna

en: Dark
pl: Ciemny

en: View Mode
pl: Tryb wyświetlania
