Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Manage
ro: Administrați

en: Block
ro: Bloc

en: Custom
ro: Personalizat

en: Field ID
ro: ID câmp

en: Field type
ro: Tip câmp

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Configuration
ro: Configurație

en: Features
ro: Caracteristici

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Default theme
ro: Tema implicită

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Custom Text
ro: Text Personalizat
