Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to ru translation catalogue (49 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Manage
ru: Управление

en: Block
ru: Блок

en: Custom
ru: Собственная

en: Field ID
ru: ID поля

en: Field type
ru: Тип поля

en: Fields
ru: Поля

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Debug Mode
ru: Режим отладки

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Features
ru: Особенности

en: Global Settings
ru: Глобальные настройки

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Animation
ru: Анимация

en: Overlay
ru: Перекрытие

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Paragraph
ru: Параграф

en: About
ru: Информация

en: Default theme
ru: Стандартная тема

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Debug mode
ru: Режим отладки

en: Popup settings
ru: Настройки всплывающего окна

en: Field label
ru: Метка поля

en: Button Text
ru: Текст кнопки

en: Slide Up
ru: Скольжение вверх

en: Minimal
ru: Минимальный

en: No text
ru: Нет текста

en: Dark
ru: Темный

en: Show overlay
ru: Показывать перекрытие

en: Show close button
ru: Показывать кнопку закрытия

en: Popup title
ru: Заголовок всплывающего окна

en: Custom Text
ru: Пользовательский текст

en: Popup Title
ru: Всплывающий заголовок
