Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to ta translation catalogue (28 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Manage
ta: நிர்வகிக்கவும்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Field type
ta: புல வகை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Overlay
ta: மேற்பரப்பு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Default theme
ta: இயல்பான தீம்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Minimal
ta: குறைந்தது
