Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Field type
te: ఫీల్డ్ రకం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: Features
te: విశేషాలు

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
