Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Manage
th: จัดการ

en: ID
th: ไอดี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Field type
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Default theme
th: ธีมเริ่มต้น

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
