Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە

en: Default theme
ug: سۈكۈت ئۇسلۇب
