Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: Block
ur: بلاک

en: Field type
ur: فیلڈ کی قسم
