Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Block
am: ጥምር

en: Custom
am: ብጁ

en: Field type
am: የመስኩ ዓይነት
