Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Block
ast: Bloque

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Field type
ast: Triba de campu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Configuration
ast: Configuración
