Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to bn translation catalogue (20 entries)

en: Forms
bn: ফর্মসমূহ

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Block
bn: ব্লক

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
