Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Overlay
bo: ཕྱི་རིམ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Default theme
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི
