Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Delete
bs: Briši

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Block
bs: Blok

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Field type
bs: Tip polja

en: Fields
bs: Polja

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
