Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Manage
ca: Gestiona

en: Block
ca: Bloc

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Field ID
ca: ID del camp

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Fields
ca: Camps

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Configuration
ca: Configuració

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Webform
ca: Formulari web

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Default theme
ca: Tema predeterminat

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Field label
ca: Etiqueta del camp

en: Minimal
ca: Mínima

en: No text
ca: Sense text

en: Dark
ca: Fosc

en: Custom Text
ca: Text personalitzat

en: Webform ID
ca: Identificador de Webform
