Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to el translation catalogue (34 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Block
el: Μπλοκ

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Field ID
el: ID πεδίου

en: Field type
el: Τύπος πεδίου

en: Fields
el: Πεδία

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Overlay
el: Υπέρθεση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Default theme
el: Προεπιλεγμένη θεματική παραλλαγή

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: Minimal
el: Ελάχιστη

en: No text
el: Χωρίς κείμενο
