Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Block
eo: Bloko

en: Custom
eo: Propra

en: Field type
eo: Speco de kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Features
eo: Ecoj
