Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Manage
et: Halda

en: Block
et: Plokk

en: Custom
et: Kohandatud

en: Field ID
et: Välja ID

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Fields
et: Väljad

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Features
et: Omadused

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: Webform
et: Veebivorm

en: Overlay
et: Ülekate

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Default theme
et: Vaikimisi teema

en: - Select -
et: - Vali -

en: Minimal
et: Minimaalne
