Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Manage
gl: Xestionar

en: Block
gl: Bloque

en: Custom
gl: Personalizado

en: Field ID
gl: ID do campo

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Fields
gl: Campos

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Configuration
gl: Configuración

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Webform
gl: Formulario web

en: Animation
gl: Animación

en: Overlay
gl: Superposición

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información

en: Default theme
gl: Tema predeterminado

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Popup Settings
gl: Configuración de Emerxentes

en: Default Theme
gl: Tema Predeterminado

en: Field label
gl: Etiqueta do campo

en: Minimal
gl: Mínimo

en: Dark
gl: Escuro
