Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Forms
is: Form

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: URL
is: vefslóð

en: Manage
is: Stjórnun

en: ID
is: Kenni

en: Block
is: Blokk

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Fields
is: Svæði

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: About
is: Um

en: Default theme
is: Sjálfgefið þema

en: - Select -
is: - Velja -
