Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Block
km: ប្លុក

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Overlay
km: ត្រួត​គ្នា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Default theme
km: ស្បែក​លំនាំ​ដើម

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Minimal
km: អប្បរមា
