Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Manage
ml: നിയന്ത്രിക്കുക

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
