Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Manage
mr: व्यवस्थापन

en: ID
mr: आय डी

en: Block
mr: भाग

en: Field type
mr: फील्डचा प्रकार

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार

en: Default theme
mr: मूलभूत थीम
