Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
