Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय

en: Block
ne: ब्लक

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Minimal
ne: न्यूनतम
