Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Delete
nn: Slett

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Block
nn: Blokk

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Fields
nn: Felt

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Minimal
nn: Minimum
