Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: URL
ps: پته (URL)

en: Manage
ps: سمبالونه

en: ID
ps: پېژند

en: Block
ps: غونډ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Configuration
ps: سازول

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
