Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Manage
sk: Spravovať

en: Block
sk: Blok

en: Custom
sk: Vlastná

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Webform
sk: Webformulár

en: Animation
sk: Animácia

en: Overlay
sk: Vrstva

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o

en: Default theme
sk: Predvolená téma vzhľadu

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Minimal
sk: Min.
