Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Block
sl: Blok

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Field type
sl: Tip polja

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Overlay
sl: Prekrivalo

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Default theme
sl: Privzeta tema
