Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: Block
sq: Bllokuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione

en: Default theme
sq: Tema e paracaktuar
