Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Manage
sr: Управљај

en: ID
sr: ИД

en: Block
sr: Блок

en: Field type
sr: Tип поља

en: Content Type
sr: Тип садржаја
