Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Delete
sv: Radera

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Manage
sv: Hantera

en: Custom
sv: Anpassad

en: Field ID
sv: ID för fält

en: Field type
sv: Fälttyp

en: Fields
sv: Fält

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Link text
sv: Länktext

en: Features
sv: Funktioner

en: Global Settings
sv: Globala inställningar

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Animation
sv: Animering

en: Overlay
sv: Lager

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: About
sv: Om

en: Default theme
sv: Standardtema

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Field label
sv: Fältetikett

en: Dark
sv: Mörkt

en: Custom Text
sv: Anpassad text
