Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to uk translation catalogue (56 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: URL
uk: URL-адреса

en: Manage
uk: Керування

en: Block
uk: Блок

en: Custom
uk: Власний

en: Field ID
uk: ID поля

en: Field type
uk: Тип поля

en: Fields
uk: Поля

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Debug Mode
uk: Режим зневадження

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Features
uk: Властивості

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: Webform
uk: Вебформа

en: Animation
uk: Анімація

en: Overlay
uk: Накладання

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Paragraph
uk: Абзац

en: About
uk: Про модуль

en: Default theme
uk: Базова тема

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: Field Order
uk: Порядок полів

en: Default Theme
uk: Базовий Шаблон

en: Popup settings
uk: Налаштування спливного вікна

en: Button Text
uk: Текст кнопки

en: Minimal
uk: Мінімальний

en: Modern
uk: Модерн

en: No text
uk: Без тексту

en: Close popup
uk: Закрити вікно

en: Dark
uk: Темний

en: Show overlay
uk: Показувати накладання

en: Show close button
uk: Показати кнопку "Закрити"

en: View Mode
uk: Режим перегляду

en: Popup title
uk: Заголовок спливного вікна

en: Custom Text
uk: Власний текст

en: Popup Title
uk: Спливний заголовок

en: Webform ID
uk: ID вебформи

en: Field content
uk: Вміст поля
