Popup field group (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Fields
az: Sahələr

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Link text
az: Link mətni
