Popup field group (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Popup
bo: ཕྱིར་ཐོན་སྒྲོམ
