Popup field group (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Fields
is: Svæði

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð
