Popup field group (8.x-1.5) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Fields
fa: فیلدها

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: About
fa: درباره
